Gıda ve Yiyecek

Royal Food et sektöründe kurumsallaşıyor

Royal Food gıda sektöründe yer alan işletmeler içinde hızla gelişmektedir. Bu gelişme hem ürün çeşitliliği, hem tesisler, hem de çalışanlar düzeyinde görülmektedir.

Yetkililerin verdiği bilgiye göre, beyaz ve kırmızı etten elde edilen ürünlerden kebab, burger ve farklı yiyecekler üretilmektedir. Bütün bu ürünler AB’nin belirlediği kriterlere göre gerçekleştirilmekte, sağlık, temizlik, korunma ve ve müşteriye ulaştırma konusunda bütün hassasiyetler gösterilmektedir.

Royal Food ürün üretiminde geleneksel ve modern değerlerin sentezinin bir tutkuya dönüştüğünü görmem mümkün. Ortadoğu mutfak geleneğinin fantastic tatlarının yanı sıra batının analitik yaklaşımı ve teknolojisi birleştirilmiş. Bu sayede istenen uygun tat elde edecek yöntemler kullanmak mümkün. Ürün, baharatlar, tatlar, lezzetler ve tecrübe ile yoğrulmuş eldeki bileşkeler sayesinde oldukça çeşitlenebilmektedir. Bu sayede her damak zevkine hitab edecek özgünlükler ve özellikler elde etmek mümkün olabiliyor.

Royal Food ürünlerin elde edilmesinde hakim müşteri yapısını da dikkate alınmakta, ve bundan dolayı tavuk ve dana eti tercih edilmektedir.

Tüm ürünlerin işlenmesi, kesimi, etlerin kemiklerden ayrıştırılması, sakatatların çeşitlendirilmesi ve kullanım amaçlarına göre değerlendirilmesi kendi mezbahanelerinde ve tesislerinde gerçekleşmektedir.

Işletmenin büyümesi, piyasa payının artması tesisleşmeye etki etmektedir. Bundan dolayı planlandığı üzere üzere 2012 Eylülünden itibaren Varşova’nın yakınında Kapytow’da yeni bir tesisin İnşaatı sürmektedir. Burada Avrupa çapında en modern kebap ve burger tesisleri yapılıyor. Bu sayede yüksek kalitede üretim hedeflerine cevap verebilecek tam uyumlu üretim mümkün olabilecek. Zaten bu kuruluşta ISO 22000 kalite standartları uygulanacak ki, bu standart kendi alanında en üst seviyeyi ifade etmektedir.

Royal Food İskandinavya ve Batı Avrupa’da süreklilik arz eden müşterilere sahip. Aynı şekilde Yakındoğu ve Afrika’da ilgi alanına girmekte ve bu alanlarda yeni müşterilere açılmayı hedeflemektedir.

 

 

Royal Food Production

 

The main profile of our activity is  production of kebabs ,  burgers  and different  roasted products  from  poultry meat ,that are manufactured according to unique recipes  meted  EU requirements. We create  our products with passion and  care  referring to the legendary  tradition of Middle East cuisine . Their  unique taste  due   unique recipes  and using  carefully selected spices. Used for the production   poultry meat  and beef meat  comes from selected slaughterhouses and own deboning process.  Since September 2012 we operate in the constructed plant in Kopytów near Warsaw. It was created here one of the most modern kebab and burger  production plant  in Europe, where we produce the highest quality products in full compliance with the most demanding regulations. In this factory we have implemented procedures to ISO 22 000. We have regular customers in Scandinavia and Western Europe. We are interested in working with customers in Africa and the Near East.