Hizmetler

PIT Verpackung sektörde öncü pozisyondadır

Almanya’da faaliyet gösteren önemli ambalaj işletmeleri mevcuttur. Özellikle gıda ve yiyecek sektöründe Kürt, Türk, Yunan, İtalyan etnik gurupların etkinliğine paralel olarak, doğrudan veya dolaylı etkilenen birçok üretim birimi gelişmektedir. Ambalaj sektörü de bunlardan biridir.

Uzun yıllardan beri piyasada yer alan PIT Verpackung’da öncü kuruluşlardandır.

Bir aile firması olarak 1999 yılında kurulan Pit GmbH CO. KG, genç dinamik yapısıyla hızla gelişmekte üretim kapasitesini üst seviyelere çıkarmaktadır.

Firmanın kurumsallaşması, gelişmesi ve yapılanmasında belirleyici bir role sahip olan Mehmet Tosun Almanya ve Avrupa’da öncü olduklarını belirterek, çalışmaları hakkında şu bilgileri vermektedi:

“Ambalaj ve paketleme ürünleri alanında toptan ticaret yapan firmamız hem Almanya, hem de Avrupa piyasasında öncü role sahiptir. Bu başarıya ulaşmada ürün kalitesinin, istikrarlı çalışmanın yanı sıra müşteriye yakınlık, ve üretim anlayışı da belirleyicidir.”

Araç Parkında bulundurulan makinalar sayesinde mekan ve zamana karşı yarıştıklarına dikkat çeken Tosun, “Araç parkımızda bulunan çeşitli kamyon, kamyonet ve tırlarla istenen zamanda ve anda müşterinin ihtiyacı olan ürünleri zamanında ulaştırmaktayız,” diyerek, bunun güvencesiyle firma ile müşteri arasında yıllara yayılan istikrarlı ve tutarlı bir ilişki sürdüklerini vurgulamaktadır.

 

 

 

PIT VERPACKUNG

Willkommen bei PİT – dem Verpackungsprofi.

Wir, die Firma PİT GmbH CO. KG, sind ein junges, dynamisches und expandierendes Unternehmen im oberen Mittelstand,  welches 1999 als Familienbetrieb gegründet wurde. Als Großhändler für Einweglebensmittelverpackungen sind wir einer der Marktführer auf dem deutschen  und europäischen Markt – nicht allein wegen der konstant hohen  Qualität unserer Produkte sondern auch, weil Kundennähe und Produktkompetenz für uns gros geschrieben werden. Mit den Fahrzeugen aus unserem eigenen Fuhrpark, in Verbindung mit unserem Vertrags speditionen, haben wir die Möglichkeit. Sie in ganz Deutschland  und Europa zu erreichen.

Ihr verpackungsprofi

Sie haben es in der Hand…