Gıda ve Yiyecek Organizasyon ve Yönetim

Medwerbung olarak Anuga Fuarında İşverenlerimizi Ziyaret Ettik

Almanya’nın Köln kentinde 7-11 Ekim tarihleri arasında dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri açıldı. Med Werbung ekibi ve ekonomix.org yazarları ve çalışanları da bu fuarda hazır bulundu. Hemen hemen her ülkeden gıda üreticisi  Anuga fuarına katılarak ürünlerini sergiledi. Kalite ve lezzetlerini tanıttı. Müşteri potansiyeli yaratmak için ürünlerinden numuneleri katılımcılara ikram etti.

Ayrıca gıda piyasasında yenilikler arayan toptancı alım yapan kuruluş yetkilileri de birçok reyonu ziyaret ederek, ortaya çıkan potansiyeli, fiyat miktarını ve pazar olasılıklarını değerlendirdi. Haliyle ürün arz eden firmalar ile bunların ticaretini yapanlar arasında da iş görüşmelerinin gerçekleşmesi kaçınılmazdı.

Medwerbung ekibi olarak bizde Fuarı ziyaret etti. Çünkü Fuarda Medwerbung ile çalışan, rehbera zerin’e reklam veren işletmelerimiz de mevcuttu. Kaya Öntaş, Murat Alpavut, Ehmed Pelda ve Yaver Alkan’ın Medwerbung adına ziyaret ettiği kuruluşlar, ingiltere’den Hellim Döner, Almanya’dan Düzgün Food, Dünya Döner, Beys Food ve Dostlar Döner Produktion firmaları idi. Bunlar yanı sıra yeni firmalar ziyaret edildi, röportajlar yapıldı, çalışmaları hakkında bilgiler toplandı.

Fuar hakkında detaylı görüntüler ve bilgileri, görüştüğümüz ve röportaj yaptığımız firmaların çekimleri ve çalışmaları hafta boyunca Medwerbung bünyesinde çıkarılan ekonomix.org’da yayınlanıp takiplçilerine sunulacaktır.