DUYURU VE İLANLAR Emlak

Erli Gayrımenkul’den satılık arsalar

Gayrı menkul piyasası Türkiye’de canlı. Arsa, arazi veya ev gibi gayrımenkule yatırımlar hala cazip. Erli gayrimenkul’den Ş. İsmail Erli yaptığı açıklamada, “özellikle uzun tasarruf ve yatırımı amaçlayanlar için gayrı menkul yatırımları büyük önem arz etmektedir. Kısa vadeli piyasa gereklerine hemen refleks vermeyen bu sektör orta ve uzun vadede fiyatlarını piyasa şartlarına uyarlamakta sahibine güven verici kazanç sağlamaktadır,”

Gayrımenkule yatırımda yer ve zamanın önemine dikkat çeken Erli, Mekanın kullanım ve gelişim alanlarına yakın olması, bölgedeki değişimler ve yatırımların zamanı iyi belirlendiğinde yatırımcı için daima yüksek kazanç getirme garantisini barındırdığını belirtmektedir.

 

Erli Gayrımenkul ve rehberlik

Yatırıma karar vermede bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Özellikle yatrım bölgesi yatırım amaçlı seçilen arazi, arsa ve evin bulunduğu bölgedeki değişimlerin niteliği konusunda sürekli takipçi olacak rehberlere büyük görev düşmektedir.

Erli Gayrımenkul kurucusu Ş. İsmail Erli öncülüğünde Türkiye’de özellikle Marmara ve Ege bölgelerinde uzmanlaşmış, hem kendi yatırımları hem de yatırım ve tasarruf sahiplerine öncülük etme açısından  kısa zamanda büyük aşama kat etmiştir. Ekonomist Ş. İsmail Erli çalışma bölgelerinde ekonomik gelişmeler, yatırımlar, hükümetin planları, gayrımenkul piyasalar konusunda sürekli araştırma ve incelemeler yapmakta ihtiyaç duyanlara hem mülkiyetin özelliği hem de bulunduğu bölgede denk düştüğü konuma dair bilgilendirici sunuşlar yapmakta, yatırımcılara bizzat eşlik ederek, sorularına yerinde cevaplar vermektedir.

Erli Gayrımenkul’ün elindeki gayrımenkuller için daha detaylı bakınız:

https://erliyapigayrimenkul.sahibinden.com/