DUYURU VE İLANLAR Hizmetler

DUYURU VE İLANLARINIZ ekonomix.org’da

ekonomix.org bünyesinde yaptığımız çalışma sayesinde birçok şeyi öğreniyoruz. Piyasamızı, üreticilerimizi, ticaret ve üretim hacmimizi, iş dünyamızın profilini görme, gözleme şansına sahip olduk. Yayın ve haber ağıyla da bu öğrendiklerimizin bir bölümünü takipçilerimizle paylaşmayı başardık.

Ancak hesaplamadığımız başka gelişmeler de yaşıyoruz. Mesela Türkiye, Kürdistan ve Avrupa’nın birçok yerinden Kürt, Türk okuyucularımız bizi arayarak ürünlerini satmak istediklerini belirtiyorlar. Örneğin İzmir’de okul çantası üreten bir işletmeci sürekli ve ısrarla Avrupa’da muhatap arıyor. Ürünlerine çok güveniyor. Üstelik istek üzerine ilgili firmanın logosunu kullanabileceklerini de belirtiyor. İstanbul’da Verpackung ürünleri üretimi yapan bir firma Avrupa’da ürünlerini satacak işletmeci arıyor. En son İngiltere Londra’da çerez ve kuruyemiş işi yapan bir işletmeci de kara Avrupasında terarikçi arıyor.

Hepsinin ortak özelliği ekonomix.org sitesinin takipçileri olmaları. Bundan dolayı da aracı olmamız, yardımcı olmamız ve güven ağımız sayesinde yeni iş ilişkisinin şekillenmesinde öncü olmamızı istiyorlar.

Elbet bu bizi onore ediyor

Biz de bu bağlamda sitemizde DUYURU VE İLAN bölümü açma gereği duyduk.

İşverenlerimizin tüm ilanlarını ve duyurularını paylaşmaya hazırız. Bu konuda bizimle diyaloga geçmeniz, ilan ve duyuru konusunu aktarmanız, gerekirse resimlerle donatmanız bizi sevindirecektir

ekonomix.org ekibi