Gıda ve Yiyecek Videolarla Firmalarımız

Ürün ve Hizmette Çeşitlilik: Dimen Dönerproduktion

Bir müşterinin en büyük beklentisi, alışveriş yaptığı işletmenin hergeçen ona daha iyi hizmetler sunmasıdır. Eğer bu gerçekleşirse müşteri işletmeyle bir kenetlenme yaşar. Hem güven duyar, hem ürün temini açısından rahat olur. Haliyle bu kendi işlerine ve yaşamına da pozitif ekler. Döner üretim alanında Dimen tam da bu güveni sağlayan işletmelere örnek olabilecek niteliktedir. Kendi ürettiği ürünleri perakende işletmelerinde satması ayrı bir referanstır. Yani kendisi döner satış şubeleri aracılığıyla direkt müşteriye ulaştığı için tüketicinin taleplerini de bilir. Haliyle hitab ettiği döner satış işletmelerinin de ihtiyaçlarını ve taleplerini iyi belirleme şansına sahiptir.

Bu anlayışın ilk yansımasını da üretim çeşitliliğinde görmekteyiz. Dimen çeşitli döner ürünlerinin prodüksiyonunu yaptığı gibi baharatında, sauce’sine, paketleme ürünlerinden içeceklerine değin bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını temin etmektedir. Yani işletmenin sahip olduğu geniş alanda hem döner prodüksiyonu gerçekleşiyor, hem de verpackung ürünleri satışı gerçekleşiyor. Bu sayede Dimen Dönerprodüksiyonun müşterilerinin uğrayıp tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir işletme olarak öne çıkıyor.

İşletmenin çalışma sistemi, üretim alanları, bölümleri ve bağlantıları yanı sıra işletmenin gelişimine dair bilgilendirme Dimen işletme yönticisi Nurali Erdoğan ekonomix.org’a rehberlik ederek, hem firmayı gezdirdi, hem de gerekli informasyonları sağladı. Ekonomix.org kamarelarının gözüyle Dimen Dönerproduksiyonun çalışmaları ekranlarınızda.