Hizmetler

Ambalaj sektörünün öncülerinden Alfa Pack yeni şubeler açıyor

Paketleme, ambalaj başta döner, restaurant, düğün salonu vb işletmeler olmak üzere gıda sektörü için olmazsa olmaz bir zorunluluktur. Bu sektörde faaliyet gösteren işletmelerin sayısı hergeçen gün arttığı gibi, mevcut işletmelerde de ciddi bir yükseliş gözlemlemek mümkün.

Sektörün önemli işletmelerinden biri de Alfa Pack’tır.

Alfa Pack Wesel şubesi 2002 yılında Cemil Tagay tarafından kurularak ilk faaliyetlerine başladı. Işlerin büyümesi paralelinde 2 yıl önce daha büyük ve yeni bir alana taşındı. Tagay’ın aktardığına göre yakın zamanda Wesel, Mülheim a. d. Ruhr, Bochum ve Duisburg olmak üzere, Alfa Pack’a ait 4 şube faaliyet göstermeye başladı.

 

30’un üzerinde çalışanı ile faaliyet gösteren firma, bu sayede müşteri hizmetlerini kolay ve hızlı bir biçimde yerine getirmenin onurunu yaşıyor.

Ileriye yönelik olarak yönetimi ve depolarıyla yeni bir merkez ve bağlı şubelerin açılması Alfa Pack tarafından planlanmaktadır.

 

Deutsch:

Unser Inhaber Cemil Tagay gründete 2002 die erste Alfa Pack Filiale in Wesel. Bereits nach 2 Jahren vergrößerten wir uns und zogen in eine neue und größere Filiale um. Mittlerweile gehören 4 Filialen zu Alfa Pack, mit den Standorten Wesel, Mülheim a.d. Ruhr, Bochum und Duisburg. Über 30 Mitarbeiter sorgen dafür, dass wir die Bedürfnisse unserer Kunden jederzeit zufriedenstellen können. Ein größeres Zentrallager und weitere Filialen sind in Planung.